IMG_4514

REFERENCE

"Rychlá domluva, rychlá výroba a především profesionálně zpracované video. To je ve zkratce spolupráce s Joker Films. Vytvářeli pro nás několik videí od instruktážních až po reportážní a vždy jsme byli spokojení s výsledkem jejich práce i s perfektní komunikací."
David Šmída
Likos International
"S Michalem máme tu nejlepší zkušenost a rozhodně doporučujeme jeho profesionalitu, kreativitu a spolehlivost. Určitě plánujeme další spolupráci, protože jsme s výsledkem moc spokojení."
Lukáš Kerhart
Spoluzakladatel Prague Sport Games
"S panem Kašparovským máme tu nejlepší zkušenost. Skvěle pochopil zadání, které rychle, kreativně a hlavně velmi kvalitně zpracoval. Jako plus vidím i zcela bezproblémovou komunikaci a celkově profesionální přístup. V budoucnu se na něj rádi opět obrátíme."
Hanka Pokorná
Manažerka programu HOBIT, FN u svaté Anny v Brně
"S Michalem jsme za pět let naší spolupráce natočili videa různého zaměření. Náborová, školící, imageová, reportážní i produktová. Samozřejmě, že umí svou práci udělat rychle, dobře a za dobrou cenu. Ale hlavně - díky svému přístupu k práci a své kreativitě prostě točí lepší videa než ti druzí. Do každého videa dokáže dostat něco navíc."
Jan Kebza
HR business partner production and shared services
"Obrázek je víc než tisíc slov. A pohyblivé obrázky jsou ještě lepší. A ty od Joker Films jsou vůbec nejlepší. Naše spolupráce trvá již řadu let a za tu dobu vzniklo několik desítek videí, jejichž společným prvkem je profesionální přístup Joker films před, během i po natáčení. A na výsledcích je to opravdu znát."
Adam Pilmaier
Marketingový specialista, TART
"Michal nám vytvářel celou řadu propagačních videí na naše weby. Musím říct, že odvádí výbornou práci. A nejen to... na rozdíl od celé řady jiných dodavatelů, vždy odevzdává výsledky práce v požadovaném termínu. A to se opravdu cení. Michala můžu jen doporučit."
Jiří Zmidloch
Jednatel, Z-AGENCY
"Pan Kašparovský pro naši společnost vytvořil sérii vzdělávacích a promo videí, které využíváme pro interní i externí účely. Výborná domluva, originální přístup i nápady. Jednoduše doporučuji a těším se na další spolupráci."
Jan Čentíš
Business development, Swiss Life Select ČR
"One of a kind agency, we were very satisfied with customer approach, expert advice and the level of execution! Best value for your money – tried & true!"
Silvester Behúň
Owner, Wilderoben