IMG_4514

REFERENCE

"Rychlá domluva, rychlá výroba a především profesionálně zpracované video. To je ve zkratce spolupráce s Joker Films. Vytvářeli pro nás několik videí od instruktážních až po reportážní a vždy jsme byli spokojení s výsledkem jejich práce i s perfektní komunikací."
"S Michalem máme tu nejlepší zkušenost a rozhodně doporučujeme jeho profesionalitu, kreativitu a spolehlivost. Určitě plánujeme další spolupráci, protože jsme s výsledkem moc spokojení."
"S panem Kašparovským máme tu nejlepší zkušenost. Skvěle pochopil zadání, které rychle, kreativně a hlavně velmi kvalitně zpracoval. Jako plus vidím i zcela bezproblémovou komunikaci a celkově profesionální přístup. V budoucnu se na něj rádi opět obrátíme."
"S Michalem jsme za pět let naší spolupráce natočili videa různého zaměření. Náborová, školící, imageová, reportážní i produktová. Samozřejmě, že umí svou práci udělat rychle, dobře a za dobrou cenu. Ale hlavně - díky svému přístupu k práci a své kreativitě prostě točí lepší videa než ti druzí. Do každého videa dokáže dostat něco navíc."
"Obrázek je víc než tisíc slov. A pohyblivé obrázky jsou ještě lepší. A ty od Joker Films jsou vůbec nejlepší. Naše spolupráce trvá již řadu let a za tu dobu vzniklo několik desítek videí, jejichž společným prvkem je profesionální přístup Joker films před, během i po natáčení. A na výsledcích je to opravdu znát."
"Michal nám vytvářel celou řadu propagačních videí na naše weby. Musím říct, že odvádí výbornou práci. A nejen to... na rozdíl od celé řady jiných dodavatelů, vždy odevzdává výsledky práce v požadovaném termínu. A to se opravdu cení. Michala můžu jen doporučit."
"Pan Kašparovský pro naši společnost vytvořil sérii vzdělávacích a promo videí, které využíváme pro interní i externí účely. Výborná domluva, originální přístup i nápady. Jednoduše doporučuji a těším se na další spolupráci."
"One of a kind agency, we were very satisfied with customer approach, expert advice and the level of execution! Best value for your money – tried & true!"
"Potřebovali jsme video a náhodou narazili na Joker Films. To jsme ještě nevěděli, že nás tak potkalo to nejlepší, co nás v oblasti tvorby videí mohlo potkat. Aniž by Michal Kašparovský gymnázium předtím viděl, po rozhovoru se studenty a učiteli vzniklo video, které podstatu školy přesně vystihuje. Vše během velmi krátké doby s naprosto profesionálním přístupem, rychle, nápaditě, kvalitně. Budeme-li někdy znovu potřebovat vytvořit video, víme, kam se obrátit."